Районна виставка-конкурс «Галерея мистецтва» за темою «Знай і люби свій край».

25.03.2019, 21:58 admin

З метою збереження культурної спадщини в Украйні, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, розвитку національно-патріотичного виховання підростаючого покоління і підтримки обдарованих дітей 22 березня відбулася районна виставка-конкурс «Галерея мистецтва» за темою  «Знай і люби свій край». час никами виставки є учнівська молодь віком від 6 до 18 років – учні загальноосвітніх навчальних закладів району та  вихованці гуртків декоративно-прикладного мистецтва  Новоселицького БДТ.
Всього на виставці  було представлено понад 180  авторських та колективних робіт з  найрізноманітніших напрямків декоративно-ужиткового мистецтва, від традиційних народних ремесел  і до сучасних  дизайнерських технологій.              

Витвори мистецтва юних обдарувань вразили присутніх яскравістю, професіоналізмом, новими підходами і рішеннями. Експозиції демонстрували неабиякий талант дітей, уміння точно підібрати  та поєднати матеріали, кольорову гамму та створити неповторну  авторську композицію. (Кожен експонат був по-своєму унікальним та оригінальним   ) Найкращі  роботи юних майстрів Новоселичини  будуть представлені на обласну  виставку –конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Галерея мистецтв», яка  буде проходити  в ОЦЕВ «Юність Буковини» з 16 квітня по 11 травня.

фото