Сесія Новоселицької ради учнівського самоврядування

12.11.2015, 17:55 admin

    Новоселицька районна рада учнівського самоврядування оновлює свою діяльність.Триває І сесія Новоселицької районної ради учнівського самоврядування депутатів ІІІ скликання. На цьогорічну осінню сесію заплановано три пленарних засідання, два з яких вже відбулися.Перше засідання відбулося 04 листопада 2015 року, на яке були запрошені депутати ради педагогічного контингенту – Рада координаторів, як структурний підрозділ районної учнівської ради.На засіданні було обговорено основні організаційні питання, які стосувалися змін у структурі ради, заслухано питання організації та проведення виборів у осередках самоврядування закладів освіти.

  

Друге засідання, на яке були запрошені всі депутати ради, відбулося 11 листопада 2015 року. Під час зустрічі всі новообрані депутати ради, а їх у ІІІ скликанні 92 чоловік, отримали депутатські мандати та склали присягу депутатів районної учнівської ради.

Також, на засіданні відбулося обрання Президії ради. Відповідно до пропозицій та за результатами голосування Головою ради стала депутат Тарасовецької ЗОШ Савка Еліна, заступниками голови – депутат Новоселицької ЗОШ №3 Кузик Анастасія та депутат Новоселицького ліцею Скицько Іван, секретарем ради обрано депутата Новоселицької гімназії Мазур Дарію. Одразу після голосування новообрана Голова ради склала присягу, подякувала присутнім за довіру, дала урочисту обіцянку всіляко сприяти розвитку учнівського руху у Новоселицькому районі.

  

Відповідно до подання учнівських осередків закладів освіти було сформовано постійні комісії ради, члени яких обрали собі Голів.

Одним з найголовніших питань - було затвердження Статуту ради у новій редакції, із проектом якого депутати мали змогу ознайомитись попередньо та внести під час обговорення свої пропозиції. Після обговорення та голосування за кожну окрему пропозицію Статут у новій редакції було затверджено в повному обсязі.

 

Крім того, депутатами ради було розглянуто ще ряд питань організаційного характеру, зокрема про інформаційне забезпечення діяльності ради засобами інтернет-ресурсів. Рішенням ради визнано офіційними інтернет-представництвами сайт та спільноту у соціальній мережі

 

Наприкінці засідання координатор ради Сергій Власов наголосив на основних напрямках роботи ради, запропонував питання до порядку денного ІІІ пленарного засідання, подякував депутатам за роботу та побажав новообраним представникам шкіл плідної праці у районному органі учнівського самоврядування.