Ще один реалізований проєкт Новоселиччини: в НВК «Боянська гімназія» оновлено харчоблок!

18.11.2020, 23:46 admin

Основа Нової української школи – безпечне освітнє середовище, де неабияке значення має організація здорового харчування.

В рамкам програми, оголошеної Урядом України, про виділення коштів на обладнання харчоблоків у школах, відділом освіти Новоселицької районної державної адміністрації подано низку пропозицій до Чернівецької обласної державної адміністрації  щодо  оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків   закладів загальної середньої освіти Новоселицького району та капітальні ремонти  приміщень шкільних їдалень.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 08.05.2020 № 613 «Про затвердження Переліку погоджених пропозицій обласних державних адміністрацій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році за напрямом «Ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти» 62 закладам загальної середньої освіти Чернівецькій області МОН погоджено пропозиції щодо придбання обладнання для шкільних їдалень (харчоблоків). Приємно відзначити, що серед них переможною стала пропозиція щодо придбання обладнання для їдальні (харчоблоку) НВК «Боянська гімназія», що була підготовлена відділом освіти Новоселицької районної державної адміністрації спільно з адміністрацією закладу та подана Чернівецькою обласною державною адміністрацією на погодження до МОН.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від  27.11.2019 № 1106-р щодо використання у 2019 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 02.06.2020  № 495-р «Про перерозподіл субвенцій у галузі освіти» на придбання обладнання для їдальні (харчоблоку) НВК «Боянська гімназія» з державного бюджету отримано 307 000,00 грн. Додатково Боянською сільською радою надано субвенцію у сумі 34 200,00 грн.  на умовах співфінансування.

В процесі реалізації проєкту придбано та встановлено нове сучасне технологічне обладнання, зокрема: мультифункціональний пароконвектомат,   духову  шафу, електросковороду,  марміт,  овочерізку, картоплечистку, дві електроплити, холодильник, морозильну камеру та мʼясорізку. У харчоблоці створено всі необхідні умови для покращення технологічних процесів приготування їжі та забезпечення раціонального, безпечного і якісного харчування учасників освітнього процесу.

Для створення у харчоблоці  безпечних  санітарно-гігієнічних умов, належних умов праці робітників харчоблоку, дотримання техніки безпеки на робочому місці, перетворення приміщення харчоблоку у сучасне і комфортне середовище відділом освіти Новоселицької районної державної адміністрації спрямовано ще 104 074,00 грн. на проведення ремонту підлоги та внутрішніх інженерних мереж харчоблоку, здійснення електромонтажних робіт, придбання керамічної плитки для стін.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості.  І ми, спільними зусиллями, намагаємося  зробити все можливе, аби   виростити гідну зміну – сильну, красиву  і здорову націю!

ФОТО