Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

23.01.2019, 06:24 admin

Свято Соборності – день єднання українських земель та утвердження їх неподільності, закріплення Актом Злуки 22 січня 1919р. Української Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, набуває особливого значення та звучання сьогодні, коли територіальну цілісність держави доводиться відстоювати зі зброєю в руках.

Урочистості, присвячені Дню Соборності України, та 100-річчю з Дня проголошення Акта Злуки відбулися у районному будинку культури за участі органів місцевого самоврядування, громадськості району.

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю, який є символом боротьби за волю України та вшанували пам'ять захисників України хвилиною мовчання. Для присутніх слова привітання звучали від голови районної державної адміністрації Євгеній Бойко, заступника голови районної ради Ольги Цуркан та голови Новоселицької міської ради Марії Нікорич.

На урочистостях лунали музичні привітання у виконанні учнів закладів освіти району та вихованців Будинку дитячої творчості.

 Ця знаменна подія надала змогу ще раз переконатися в тому, що тільки в духовній єдності - сила і перемога.

 Пам’ятаємо, не забуваємо і цінуємо нашу Батьківщину! Збережемо наш патріотизм, віру та силу духу для наступних поколінь.    

Фото

ВІДЕО