Старт нового навчального року!

14.08.2019, 22:14 admin

Щороку, на початку серпня, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації проводиться огляд стану готовності освітніх закладів району до  роботи в новому навчальному році.

Підготовка закладу до початку нового навчального року – досить серйозний, відповідальний та трудомісткий процес. Він включає в себе низку заходів, спрямованих на перевірку дотримання безпечних умов, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм, покращення умов перебування дітей у закладах освіти в період навчанння та зміцнення матеріально-технічної бази.

Цьогоріч, комісія, здійснює об’їзд-огляд 13-21 серпня. Відрадно, що педагоги та всі працівники освітянських установ  наполегливо та сумлінно виконують свою роботу для того, щоб вже незабаром гостинно зустріти юний цвіт нації у стінах чепурних, оновлених, комфортних та безпечних шкіл та садочків. Класні кімнати оснащені новими меблями, комп’ютерною технікою, мультимедійним обладнанням, дидактичним матеріалом, облаштовано відповідні робочі зони тощо.

Пропонуємо перегляд фото-звіту!

ФОТО