Стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та румунської мови і літератури

10.11.2019, 14:59 admin

Сьогодні, 10 листопада 2019 року проходить ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та румунської мови і літератури.

В олімпіаді приймають участь учні Новоселицького району та Магальської ОТГ (35 учнів з румунської мови та 40 учнів з хімії).

Олімпіада розпочата згідно дорожніх карт і складається із задач й практичного туру для хіміків, а також тестових завдань групи А, Б та В й творчого завдання з румунської мови та літератури.

О 9:40 відбулося урочисте відкриття олімпіади, яке проведено головою журі Жакліною Панасюк – головним спеціалістом відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації. Жакліна Флорівна звернулися до учасників зі словами настанови. Ольга Волкова, методист з природничих дисциплін районного методичного кабінету відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації та Ольга Скрипник, методист з гуманітарних дисциплін районного методичного кабінету відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації, провели інструктаж та побажали всім успіхів.

Олімпіадні завдання отримані вчасно. Дотримані всі вимоги щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та румунської мови і літератури.

Протоколи:

Хімія

Румунська мова та література