Сучасне оснащення 1 класу НУШ — це перший крок до реформування освітньої системи

07.08.2020, 16:41 admin

Законом  України «Про освіту» визначено мету загальної середньої освіти  – всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Відрадно, що вже третій рік поспіль Нова школа  стає  простором  такого  розвитку,  простором  навчання,  спілкування, взаємодії, спільної діяльності учнів, вчителів та органів влади.

Освітній простір 1 класу потребує неабиякої уваги. Адже це -  перше, що формує уявлення про школу в шестирічних дітей, які переступили шкільний поріг. І це враження у подальшому вплине на їхнє ставлення до навчання, прагнення до знань і саморозвитку.

Відділ освіти Новоселицької районної державної адміністрації, органи державної та місцевої влади  роблять все можливе, аби учні першого класу мали  все необхідне не лише для навчання, а й для гри, дослідження світу та повноцінного відпочинку.

Сьогодні, 07 серпня 2020 року, школи нашого району отримали на кожний перший клас  багатофункціональні пристрої A4 Epson L3150 в комплекті з  витратними матеріалами та частину дидактичних матеріалів для учнів початкової школи. А вже  до початку 2020/2021  навчального року всі перші класи будуть на 100 % забезпечені всіма необхідними дидактичними матеріалами, сучасними меблями, комп’ютерним обладнанням тощо.