Святкування 100-річчя позашкілля

04.06.2018, 08:04 admin

31 травня 2018 року в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка відбувся обласний фестиваль позашкільної освіти - святкування 100-річчя позашкілля.

Розпочався  Фестиваль урочистою ходою вихованців закладів позашкільної освіти області у якій взяли участь вихованці районного центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджений Георгій Михайлович Злей, директор районного центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, також грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації нагороджені педагогічні  колективи районного центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, будинку дитячої творчості.

Вихованці будинку дитячої творчості продемонстрували свої вокальні та хореографічні таланти.

Заклади позашкільної освіти на Фестивалі представили локації за художньо-естетичним, туристично-краєзнавчим, еколого-натуралістичним, науково-дослідницьким та фізкультурно-спортивним напрямами роботи, всі охочі мали змогу взяти участь у різноманітних пізнавальних майстер класах, квестах, конкурсах та флешмобах.