Свято «МЕРЦИШОР-2018»

03.03.2018, 10:15 admin

1 березня у Новоселиці, вже за сталою традицією, відбувся фестиваль народного аматорського мистецтва «Мерцішор».   Цьогорічне свято по праву можна назвати міжнародним, адже у ньому, окрім новоселицьких артистів, взяли участь колективи з сусідніх нам країн – Румунії та Молдови, а також з Герцаївського району.

На святі були присутні представники влади району та міста, депутати районної та міської рад, керівники установ, підприємств, організацій і громадськість.       

Щодо вражень - "Мерцішор-2018" і за кількістю глядачів, і за рівнем організації та виступів був одним з найкращих фестивалів останніх років. Підтвердженням цим словам може бути й те, що 4-годинний концерт пройшов у досить прохолодному, але переповненому залі.

На виконання     плану роботи відділу  освіти райдержадміністрації та методичного кабінету у фойе будинку культури була організованна виставка кращих веснянних композицій, яку підготували  учні закладів   загальньої середньої освіти. Найбильш вдалими були композіції : Черленівської, Рокитненської,Ванчиківецької.Мамалигівської, Балківецької ЗОШ та Припрутського НВК. Переможців   нагродили грамотами відділу освіти райдержадміністрації.