Таланти твої, освітянська родино!

18.05.2018, 13:15 admin

З приходом весни, коли учительська душа рветься в обійми чарівних мелодій і вражаючих слів, свято пісні і танцю об’єднало освітянські родини Новоселицького району на фестивалі  самодіяльної творчості працівників системи освіти району, об'єднаних територіальних громад «Таланти твої, освітянська родино!». Саме сьогодні, коли Україна святкує День вишиванки, як символ українського народу, єднання, солідарності і підтримки, в районному будинку культури відбувся фестиваль за участі кращих педагогічних колективів району, який став найяскравішою подією творчого життя освітян Новоселиччини. На урочистий захід, насолодитися творчістю працівників закладів освіти завітали голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко, заступник голови райдержадміністрації Каріна Поп, міський голова Марія Нікорич,  представники мас-медіа.

Глядачі були зачаровані граційністю хореографічних композицій та сценічними образами, мелодійними звуками інструментальних композицій, українських пісень та віршів, жартами гуморесок. Конкурс під назвою «Таланти твої, освітянська родино!» вразив всіх – і глядачів і журі котрі зрештою відмовилися від нагородження у номінаціях і присудження призових місць. Відзначаючи високу майстерність і артистичність виконавців, присутні на святі щиро дякували їм та організаторам заходу за незабутні щасливі враження й світлі почуття. Зі слів начальника відділу освіти Аделіни Руснак виділити когось на конкурсі виявилося не можливо. 

Усі творчі колективи були відзначені грошовою премією, кубком обласної організації профспілки працівників освіти і науки нагороджено колектив  Костичанівської ЗОШ, а Гран-прі та премію ім. Марії Синжерян отримав колектив Новоселицького ліцею та районного Центру туризму.

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157691177051390