Тиждень інклюзивної освіти в Чорнівському НВК та в закладі дошкільної освіти "Паросток надії"

10.12.2019, 11:02 admin

В період з 02 по 06 грудня у Чорнівському ЗДО було проведено тиждень інклюзивної освіти під гаслом «Людина, душа, всесвіт…»
У середу 04 грудня з вихованцями закладу був проведений тренінг на тему: "Милосердя - це добро." Вихователі за допомогою наочного матеріалу
показали як треба поводитися, гратися, адаптуватися в те середовище, де знаходяться дітки з особливими потребами. 05 грудня всі вихованці закладу переглянули повчальний мультфільм "Як їжачок шубку міняв", який зміг допомогти зрозуміти, що всі різні, але кожен особливий по-своєму.

Тиждень інклюзивної освіти в Чорнівському НВК.
У вівторок 03 грудня діти переглянули відеоматеріали про людей з особливими потребами та проведена інформаційна хвилинка на тему «Кожна людина - унікальна і неповторна особистість». Вчителі разом з дітьми оформили стенд та фотовиставку «Можливості обмежені, здібності безмежні». У середу 04 листопада для учнів 3-4 класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Людина – індивід, всі разом - колектив.», на яких діти дійшли висновку , що разом виконувати роботу і швидше, і легше за допомогою гри.У четверг 05 грудня діти переглянули мультфільм «Квіточка – семицвіточка» та «Про Діму», що дали зрозуміти дітям, що інколи треба поступитися своїм бажанням заради потреб інших дітей. Школярі разом з вчителями створили чарівну квітку доброти, яка спонукатиме краще розуміти один одного, поважати думку інших, прощати, любити.