Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

25.11.2014, 11:11 admin

Найвища цінність суспільства – людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на її життя та здоров’я. Діти – найменш захищена частина суспільства. Опинившись в епіцентрі екстремальних подій, вони не завжди вміють і знають, як діяти в несприятливих умовах. І це часто приводить до невтішних наслідків. Саме тому, з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, гармонізованих з природними, технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час навчальної  діяльності чи в соціальному середовищі, закладами освіти району були проведені Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності з 10 по 17 листопада, а саме:

- екскурсії до Новоселицького РВ УДСНС та їхніх філіалів по району з демонстрацією наявних технічних засобів пожежогасіння;

- бесіди з школярами та дошкільнятами на теми: «Небезпека вдома й на вулиці», «Правила користування побутовими, газо- та електроприладами»,  «Що робити під час пожежі в квартирі», «Правила при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Правила поведінки під час подорожі в ліс», «Правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів, буревію», «Правила поведінки при виявленні розливу ртуті», «Правила поведінки на льоду», та «Правила поведінки в зимовий період: як уникнути переохолодження та обмороження». 

- оновлено куточки, стенди та фотовиставки на тему:  «Здоровий спосіб життя», «Безпека життєдіяльності», «Самий вдома», «Пожежна безпека», «Надання першої домедичної допомоги».

- на уроках з безпеки життєдіяльності, годинах спілкування та батьківських зборах, проведено бесіди та консультації   з учнями, лекторій з батьками   щодо дотримання в школах, садочках та вдома правил користування електроприладами, безпечної поведінки під час виконання сільськогосподарських робіт та у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.