У «Школі здібностей » Новоселицького БДТ відбулися випускні бали – 2018

24.05.2018, 09:32 admin

Звичайно, назва ця символічна, але всі атрибути «дорослого» балу були присутні: чарівні сукні і костюми,різнобарвні вишиванки, схвильовані батьки, бабусі і дідусі, братики і сестрички, діти і керівники гуртків.
Діти продемонстрували все, чому навчилися у  «Школі  здібностей» - центрі раннього розвитку дитини, яка стала стартовою сходинкою  до навчання у загальноосвітній  школі. У маленьких гуртківців  перевіряли знання: Магістр знань і Шапокляк, «2» і «12», Карлсон, Буратіно , Мальвіна, Домовичок та Баба Яга, а майбутні учні «Школи здібностей» побажали випускникам  успіхів у школі.

Випускники  на святі розповідали вірші,читали, писали, рахували, спілкувались англійською, показували психологічні вправи, розповідали чистомовки, створювали художні композиції і, звичайно ж,співали і танцювали. 

З найкращими побажаннями і успіхами дітей привітала директор БДТ Гуцуляк Л.І. та керівник гуртків – Рискулова О.Р.  та Попович Ю.М. На завершення  свята кожен  випускник  отримав  свідоцтво про успішне закінчення  позашкільної установи , він’єтку  та приємний і корисний  подарунок.  

На цих випускних було все: і щастя, і сльози радості , і гордість за вихованців, і, звичайно, найвеселіша у світі дискотека!