В селі Магала відкрили 4-ий новозбудований заклад дошкільної освіти «Всесвіт малюків»

14.11.2019, 18:28 admin

Сьогодні, 14 листопада 2019 року, в Магальській ОТГ в селі Магала відкрили 4-ий новозбудований заклад дошкільної освіти «Всесвіт малюків». Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Різнокольорові повітряні кульки, квіти, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села Магала.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали в.о. голови Новоселицької РДА Каріна Поп, консул Румунії Ірина-Лоредана Стенкулеску, в.о. начальника відділу освіти Анжела Довганюк, почесні делегації з Румунії та Молдови.

Від гостей діти отримали багато подарунків.

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність – таке завдання постало і успішно вирішено керівництвом Магальської ОТГ Нандриш Оленою Троянівною. Завідувачка закладу Анжела Крістел з радістю провела екскурсію по садочку. Присутні на святі гості з радістю і хвилюванням переступили поріг оновленого закладу та побували в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат.

ФОТО