Веб-дизайн 2018

27.12.2018, 01:18 admin

13 грудня 2018 року у Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик» (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК).

В Конкурсі брали участь 47 учасників – вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Чернівців, Чернівецької області, ОТГ, а також і вихованці Новоселиького БДТ: Федоряк Діана та Юришин Дмитро – гурток «Інформатика» (керівник Юрій Коляско).

Урочисто відкрив конкурс та привітав учасників від імені Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Петро Денисович Плешко, директор Чернівецького ОЦНТТУМ. З вітальним словом

 виступив голова журі Георгій Валерійович Прохоров, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича. 

Конкурсанти змагались у номінаціях:«Веб-дизайн» та «Користувачі ПК». 

У першій номінації створювалась веб-сторінка «Здоровий спосіб життя – запорука успіху». Засобами CSS і HTML створювалися головна сторінка, яка складалася з хедера, меню, футера та сторінки реєстрації.

 
Користувачі персональним комп’ютером створили презентацію у вигляді динамічної інтерактивної моделі руху планет Сонячної системи, план святкових заходів міста Березневого у сквері «Святковий» та публікації MS Publisher «День безпечного Інтернету 2019».

За результатами роботи журі у числі кращих програмістів  області опинилися і  наші вихованці:

Федоряк Діана – нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА  заІ місце в номінації «Веб-дизайн»;

Юришин Дмитро – нагороджений грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА  за ІІІ місце в номінації «Користувачі ПК».

Керівник команди  Юрій Коляско - нагороджений грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА за підготовку переможця конкурсу в номінації "Веб-дизайн"

Вітаємо переможців!