Веселі канікули в « Калинці» тривають …

12.07.2017, 10:14 admin

...Усі ми родом з дитинства. Всі ми любимо літо. Це — незабутні миттєвості хвилювань і радості для кожного з нас. І тільки батьки трішечки стурбовані організацією відпочинку дітей. Адже вони бажають, щоб діти не тільки відпочили від школи, а й оздоровилися, провели з користю літній час. Краще за все це, як правило, відбувається в дитячих таборах, де діти можуть активно відпочити у колі своїх однолітків, взяти участь у цікавих культурно-спортивних заходах. Це - і корисніше, і цікавіше, і, головне - безпечніше. А от чи погоджуються з цим самі батьки?

Сто сімдесят п’ять   дітей у супроводі вожатих, вихователів та гостей 07 липня 2017 року урочисто відкрили другу зміну в позашкільному оздоровчо – виховному закладі «Калинка».

В таборі розписана буквально кожна хвилина: ігри, змагання, вікторини в розкладі слідують один за одним. На дітей чекають цікаві програми з різноманітними конкурсами і спортивними змаганнями, відвідування комп´ютерного клубу та бібліотеки, веселі дискотеки. Про  це подбали досвідчені педагоги, котрі супроводжуватимуть відпочинок дітей. А кухарі забезпечать якісне 5-разове харчування з розрахунку 70 грн. в день на одну дитину. В таборі працюють кваліфіковані медичні працівники, які забезпечують медичний супровід відпочиваючих.

Тож відпочинок обіцяє бути цікавим.

Відділ освіти районної державної адміністрації повідомляє , що вже розпочався набір дітей  на оздоровлення в 3 зміну в дитячий оздоровчий табір “ Калинка”. Згідно графіку зміна буде працювати з 22 липня  по 04 серпня 2017 року. 

Вартість путівки 1934 грн.

Для отримання путівки звертайтесь у відділ освіти районної державної адміністрації.

Подаруйте своїй дитині гарний відпочинок !