ВІДБУЛАСЬ ОБЛАСНА КРАЄЗНАВЧА ОЛІМПІАДА

27.02.2018, 17:48 admin

23 лютого у приміщенні комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» відбулась обласна краєзнавча олімпіада «Мій рідний край» серед гуртківців позашкільних навчальних закладів області. Мета краєзнавчої олімпіади полягає в урізноманітненні форм роботи з краєзнавчих дисциплін.

Краєзнавство є потужними засобом патріотичного виховання молоді, яке сприяє вихованню у молоді почуття любові до своєї Батьківщини, національної свідомості, високої моральності. Щорічне проведення краєзнавчої олімпіади є багатогранною навчально-освітньою, пошуково-дослідницькою та суспільно корисною діяльністю школярів у процесі вивчення рідного краю.

В олімпіаді взяли участь представники всіх районів області та міста Чернівці. Учасники олімпіади розв’язували тестові завдання історичного та географічного краєзнавства Чернівецької області, виконували практичні завдання з геології, етнографії, археології. Тестові завдання були сформовані за системою зовнішнього незалежного оцінювання. Загальний результат району визначався за сумою балів набраних кожним учасником команди. А це ще більше підвищило роль індивідуальних знань кожного учасника. За Новоселиччину виступали чотири вихованця, двоє з яких з історичного краєзнавства посіли перше та друге місце:  Рудько Олександра та Бойко Ольга  (гурток на базі Новоселицької ЗОШ №3). В загальному заліку на обласній краєзнавчій олімпіаді «Мій рідний край» район посів третє місце. Окремий залік проводився серед клубів де Новоселицький центр туризму також має третє місце. Це свідчить про активну роботу керівників гуртків по підготовці своїх вихованців. Вітаємо з успіхом. Бажаємо подальших перемог.

Методист з краєзнавства

Новоселицького РЦСТКЕУМ                                                  Каптар В.В.