Відбулась щорічна серпнева освітянська конференція

27.08.2020, 15:18 admin

Щорічна серпнева освітянська конференція «Якісна освіта: здобутки, сучасні виклики та вектори розвитку», яка  відбулась 27 серпня 2020 року, але, на вимогу часу у онлайн, об’єднала педагогічних працівників закладів освіти Новоселицького району, Ванчиківецької та Магальської ОТГ, очільників району,  голів профспілкових організацій,, які разом підбили підсумки 2019/-2020 навчального року, окреслили плани на прийдешній навчальний рік, обговорили найактуальніші питання нового 2020/2021 навчального року в умовах карантинних обмежень.

У роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Мельничук, заступник голови районної ради Ольга Цуркан, голови Магальської сільської ради Олена Нандриш та Ванчиківецької сільської ради Володимир Лупой. Запрошені привітали освітян з початком нового навчального року, окреслили стратегічні завдання на рік  та висловили подяку педагогічним колективам, батькам за порозуміння і допомогу у підготовці закладів освіти до нового2020/2021 навчального року.

Всі педагогічні колективи району мали можливість прийняти участь в засіданні через інтернет-ресурс та подати свої пропозиції та запитання  щодо покращення роботи на наступний рік у чаті вебінару.

Модератором конференції була начальник відділу освіти Анжела Довганюк, яка акцентувала увагу на основних проблемах та завданнях освітян, які в свою чергу залежать від епідемічної ситуації, від обраної моделі навчання. Повна інформація про підсумки роботи освітянської галузі Новоселицького району за 2019/2020 н.р була заслухана на колегії відділу освіти в червні поточного року, заздалегідь була розміщена на сайті відділу освіти,  і тому основні епізоди щодо діяльності закладів освіти були відображені у відеофільмі.

Конференція проводилась у форматі діалогу між присутніми в онлайн-режимі. Відповідно до територіального поділу було сформовано студії, що працювали над питаннями, які найбільш актуальні для тієї чи іншої спільноти. Учасники конференції мали можливість дистанційно поспілкуватись з начальником управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області Оксаною Палійчук, з завідувачем відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», з координатором групи експертів Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрієм Падурару, які акцентували увагу на стратегічні завдання роботи закладів освіти у 2020/2021 навчальному році. Під час пленарного засідання  обговорені актуальні питання сьогодення щодо забезпечення якості освіти в нових реаліях, особливості організації нового навчального року в умовах спалаху коронавірусної інфекції, а також, надано основні рекомендації щодо відновлення освітнього процесу.

Спікери студій поділилися з учасниками конференції своїми напрацюваннями, досвідом, надали певні рекомендації.

Завершилась конференція врученням грамот педагогічним колективам  закладів освіти району за високий рівень підготовки освітніх закладів до нового 2020/2021 навчального року.

Підсумовуючи роботу педагогічної конференції, начальник відділу освіти райдержадміністрації Анжела Довганюк висловила щиру вдячність  освітянському товариству за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, побажала успіхів, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління-майбутнього нашої Батьківщини!

ФОТО

ВІДЕО