Відбувся обласний вебінар лідерів та координаторів учнівського самоврядування

20.11.2014, 09:21 admin

19 листопада 2014 року у приміщенні актової зали Новоселицької гімназії відбувся вебінар лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Героїко-патріотичні проекти лідерів Чернівеччини: досвід та перспективи», на який були запрошені Лідери осередків самоврядування району та їх координатори.

Під час вебінару лідери самоврядування області ділилися досвідом роботи з питань героїко-патріотичного виховання, презентували власні проекти.

Новоселицький район презентувала Голова Новоселицької районної ради учнівського самоврядування Ольга Ковальова, яка розповіла лідерам області про активну співпрацю із районною організацією товариства Червоного Хреста, спільні проекти та превентивно-просвітницькі заходи.

Учні-лідери та їх координатори мали змогу ознайомитися із передовим досвідом осередків самоврядування щодо благодійної діяльності, підтримки військовослужбовців що перебувають або повернулися із зони АТО.

Наприкінці вебінару відбувся флеш-моб «Повертайся живим!», прийняті рекомендації.

Новоселицька районна рада учнівського самоврядування вдячна лідерам учнівського самоврядування, які були присутніми на вебінарі та тим осередкам самоврядування, які вчасно надали інформацію щодо благодійної діяльності.