відбувся відкритий обласний онлайн-конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик»

23.12.2020, 09:21 admin

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на 2020 рік, 15 грудня 2020 року відбувся відкритий обласний онлайн-конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик» (юних Веб- дизайнерів та користувачів персонального комп’ютера).

У заключному етапі конкурсу взяли участь: школярі  з  Сторожинецького, Путильського,  Кельменецького Сокирянського  районів, ЗОШ № 2, 20, 24 м. Чернівці, Чернівецької гімназії №2, МЦНТТУМ м. Чернівці,  Чернівецького ОЦНТТУМ, 

а також команда Новоселицького БДТ у складі: Віщака Андрія, Ротар Валерії (керівник команди Юрій Коляско).

Віщак Андрій взяв участь в номінації "користувачі ПК": створив анімаційну презентацію в Power Point за темою «Місто добра», а також оволодів технологіями створення інформаційних буклетів.

18 грудня 2020 року відбулося нагородження переможців обласного конкурсу.

За підсумками проведення конкурсу  Ротар Валерія здобула І призове місце у номінації "Веб-дизайн", Віщак Андрій здобув II призове місце у номінації "Користувачі ПК", учасники були нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА.

Керівник команди Юрій Коляско нагороджений грамотою Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА за підготовку переможця обласного конкурсу.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ!