Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку у Боянській ЗОШ І-ІІІ ступенів

09.10.2017, 13:36 admin

День людей похилого віку покликаний звернути увагу суспільства на проблеми людей похилого віку, на проблеми демографічного старіння населення і знайти способи поліпшити якість життя пенсіонерів.

Потрібно відзначити, що ставлення до літніх людей і взагалі сприйняття віку з кожним роком змінюється..

Тому в День людей похилого віку хочемо привітати своїх бабусь і дідусів, літніх сусідів і колег по роботі і побажати їм здоров’я і довголіття.

Посивіли ваші скроні,

Від турботи про дітей.

Шану праці, шану долі

Віддаємо ми в цей день.

Хай рясним буде суцвіття

У саду, що ви садили.

Зичим миру, довголіття,

Щастя, радості і сили.

Протягом 02-06 жовтня 2017 року в Боянські ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені заходи з відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, а саме:

Були проведені класні виховні години в 9-11 класах на тему: «Сивина на скронях – мудрість у очах», в 4-8 класах на тему: «Поважаймо старість словом і ділом», в 2-3 класах на тему: «Шануємо та поважаємо»

Прозвучала інформаційна хвилинка на лінійках із закликом  закликом до молодого покоління: не бути байдужими до людей похилого віку, а також не забувати про свій обов’язок допомагати та піклуватися про людей похилого віку.

В школі проходила акція «Турбота», де класні керівники зі своїми класами  відвідували одиноких людей похилого віку:  учні  9-Б класу разом із класним керівником Яковець-Аксинті Л.В. завітали до самотньої  жительки  села Припруття  , Проданюк Домніки Іванівни . Допомогли  бабусі по господорству  та подарували їй продуктовий набір, учні 9-А класу разом із класним керівником Федоряк А.О. та практичним психологом Деменчук А.Ф. завітали до колишньої працівниці нашої школи та принесли продуктовий набір. Учні завітали і до нашого ветерана ВВВ і також принесли продуктовий набір.

Адміністрація школи вдячна учням та батькам, які долучилися до акції.