Випускний вечір-це свято юності

01.07.2019, 22:51 admin

Випускний вечір – це, зворушлива подія, знаменний день для випускників. Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності.  

Урочистості, з нагоди вручення золотих та срібних медалей випускникам навчальних закладів  м. Новоселиці та Маршинецького НВК, відбулися 27 червня на центральній площі міста.

За гарною традицією, в цей урочистий день під гучні оплески присутніх в районному будинку культури зустрічали цьогорічних медалістів: Новоселицької гімназії-Миколу Бідюка, Дарію Горячківську, Артема Онуфрея та Дарію Басараб, Новоселицької ЗОШ №3-Тетяну Альбін, Новоселицького районного ліцею-Валерію Бринзилу. Слова вдячності лунали на адресу класних керівників Аліни Ковдриш, Ірини Шлапакової, Валентини Єфтемій.

На сцену були запрошені керівники освітніх закладів міста – директори Новоселицької гімназії Олег Петров, Новоселицької ЗОШ  №3 Сергій Кока, Новоселицького районного ліцею Інна Каліструк, Маршинецького навчально-виховного комплексу Родіка Галак.

  На урочисте свято завітали гості:

- Євгенія Бойко – голова Новоселицької районної адміністрації;

- Дмитро Вакарюк – голова Новоселицької районної ради;

- Марія Нікорич – голова Новоселицької міської ради;

- Георгій Тіміш – народний депутат України;

- Іван Семенюк – генеральний директор ТОВ «Роднічок», депутат Чернівецької обласної ради;

- Аделіна Руснак – начальник відділу освіти районної державної адміністрації;

Звучали мудрі настанови та побажання віри в свої сили, відповідального ставлення до власної долі, здійснення мрій.

З урочистою подією випускників, їхніх батьків та вчителів привітала  Новоселицький міський голова Марія Нікорич та вручила випускникам пам’ятні сувеніри на згадку про свято прощання зі школою. За високу громадську позицію, активну участь у суспільному житті громади, особистий внесок у формування позитивного іміджу закладу освіти та з нагоди здобуття загальної середньої освіти, учнів Новоселицької гімназії, районного ліцею загальноосвітньої школи №3 та Маршинецького навчально-виховного комплексу нагородили грамотами виконавчого комітету Новоселицької міської ради, а золотим та срібним медалістам вручили заслужені відзнаки з побажанням легкої дороги в доросле життя.

Цьогорічні випускники започаткували нову традицію під назвою «Алея випускників», подарувавши на згадку місту квіти.

Тож нехай вони квітнуть усім у радість, а для дорогих випускників будуть приємним спогадом.

Завершилися урочистості прощальним шкільним вальсом та святковим феєрверком.

фото