Вогонь пам’яті

21.02.2019, 11:13 admin

Кожен народ має власну історію, яка сповнена періодами, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не матиме гідного майбутнього. Україна не одноразово давала відсіч ворогам, її народ завжди славився міцністю духу та силою.

20 лютого, український народ згадує тих борців за наше майбутнє, які у 2014 році проявили мужність, відвагу протистояти тим, хто посягнув на наші права та свободу. Вони-Герої Небесної Сотні.

Зустріч-реквієм, присвячена Героям Небесної Сотні, відбулася у районному будинку культури за участі органів місцевого самоврядування, громадськості району. Учасники цієї зустрічі вшанували пам’ять Героїв Майдану хвилиною мовчання, в скорботі схиливши голови перед пам’яттю людей різного віку, серед яких були і наші буковинці.

Під час дійства були відтворені події Революції Гідності. Емоції переповнили усіх присутніх у залі. У період революції, люди , які стояли на Майдані грілися біля залізних бочок, запаливши вогонь , як і зараз на сцені під час урочистостей- реквієму. Та гріло їх не тільки полум’я вогню, в їх серцях палала надія, віра в перемогу. Сьогодні, ми запалили вогонь пам’яті- як символ єдності, неподільності у досягненні мети, яка зветься щаслива Україна.

ФОТО

ВІДЕО