Всеукраїнські змагання «Карпатські ралі»

05.04.2018, 09:51 admin

З 30 березня по 01 квітня 2018 року, на території Долинського району, Івано-Франківської області проходили Всеукраїнські змагання зі спортивного водного туризму «Карпатські ралі» серед клубних команд.
Змагання проводились з метою розвитку туризму в Україні, пропаганди здорового способу життя та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів.

Участь у змаганнях взяли 116 учасників з восьми регіонів України та команда з Білорусії.

Наша команда водників була представлена двома екіпажами катамаранів «четвірка» та «двійка». Змагання проводились у важких кліматичних умовах.
В перший день спортсмени здійснювали сплав на невтомних гомінких водоспадах річки Свіча. Другого дня - сплав відбувався на річці Мізунка з подоланням  порогу «Кривуля». Під час подолання однієї з важких ділянок маршруту наш катамаран «двійка» був сильно пошкоджений, що не дало можливості боротися за медалі в командному заліку. Але в індивідуальному заліку катамаран «четвірка» став бронзовим призером даних змагань.
В загальнокомандному заліку І місце зайняла команда Львівської ОФСТ-ДСНС, ІІ місце зайняла команда Львів Манівці-Горс-Дрогобич (ДСНС), ІІІ місце зайняла команда Івано-Франківської області. Всі переможці та призери були нагороджені кубками та медалями відповідного зразка. Виїзд на змагання був можливий завдяки фінансовій підтримці відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації.(начальник Аделіна Руснак).