Всеукраїнський тур «ЗміниТи: взаємодія заради змін»

11.12.2017, 12:51 admin

6 грудня 2017 року, делегація освітян Новоселиччини у складі начальника відділу освіти Аделіни Руснак, заступника голови Мамалигівської сільської ради Мамалигівської ОТГ Володимира Антончука, директора Балківецької ЗОШ Олега Болокана та директора НВК «Боянська гімназія» Світлани Гавки, прийняла участь у заходах з питань реформи освіти в рамках  Всеукраїнського туру «ЗміниТи: взаємодія заради змін», який відбувся у приміщенні бібліотеки Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», організований Міністерством освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Центр UA» та аналітичним центром «CEDOS». Мета туру – зібрати позиції представників найактивніших спільнот місцевих громад для розробки системних змін в Україні. Взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформувати очікування до змін в країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних  особливостей.

В заході взяли участь представники ОБСЄ, працівники Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації,  керівники органів управління освітою, директори закладів освіти, вчителі, батьківська громадськість.

В рамках зустрічі проведено публічну консультацію «Які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни?» та додатковий тренінг щодо системи забезпечення якості освіти.