Вшанування обдарованих учнів «Крок до зірок»

23.04.2018, 09:47 admin

Дружня шкільна спільнота.

Високий натхнений наш злет.

В науці, у спорті, в мистецтві

Ми разом крокуєм вперед.

Виховання творчої особистості учнів -  одне зі стратегічних завдань сучасної школи. На сьогодні в НВК «Боянська гімназія»  продовжує діяти програма виявлення та підтримки обдарованих учнів. Реалізація цієї програми здійснюється через навчально-виховний процес, діяльність педагогічної ради, науково-методичної ради, батьківської ради, через систему виховної роботи, психологічну службу, зв’язки з громадськістю.

19 квітня 2018 року у НВК «Боянська гімназія» відбулося свято, на якому були вшановані учні закладу, які вибороли перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів,  у  різноманітних конкурсах, турнірах навчально-наукового напрямку, творчих та спортивних конкурсах і змаганнях в 2017/2018 навчальному році.

На святі були присутні як самі учні так і вчителі, які підготували учнів до творчих перемог.

З привітальним словом до присутніх звернулась директор закладу Світлана Гавка, яка акцентувала увагу на те, що дійсно сьогоднішні учні це майбутнє нашої держави, що саме від них залежить майбутнє нашої країни і здобуті перемоги засвідчують про їхню щоденну наполегливу працю.

У щирій, святковій атмосфері освітянська родина вітала учнів-переможців. Приємно, що кількість переможців, конкурсів, олімпіад з кожним роком збільшується. Гарним подарунком номінантам, усім учасникам свята були пісенні й хореографічні номери юних талантів.

Нових творчих злетів вам на вершинах її Величності науки.

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157690193809210