Всі діти – зірки!

29.11.2019, 20:05 admin

Свято добра, пам’яті  і дружби та 70-річчя  Будинку дитячої творчості відзначили  юні  артисти, вокалісти, танцюристи, туристи,театрали, екологи, майстрині – рукодільниці, гуртківці та керівники гуртків  декількох  поколінь.

70 років! За ними стоїть праця великої кількості людей, яка переросла у безупинний творчий процес, тісну взаємодію його ключових осіб: наставника і вихованця,  керівника і гуртківця, їх спільне прагнення до пізнання нового, але такого цікавого, багатогранного і прекрасного світу. Ця історична дата надала можливість оцінити пройдешній шлях, згадати  добрим словом всіх!    

Сьогоднішнє свято об’єднало  кілька поколінь людей: дітей і батьків,        сьогоднішніх гуртківців і  випускників,  ветеранів  позашкілля та сучасних  керівників гуртків. Всіх нас об’єднала любов і повага до творчості дітей, любов до краси, яку вони створюють своїми руками, любов до того, що дає позашкілля. 

На урочистості завітали заступники голів районної ради, Новоселицької    міської        ради, Мамалигівської об’єднаної територіальної громади, депутат Новоселицької міської ради, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації.

За вагомий внесок у розбудову позашкільної освіти району та створенні високого іміджу Будинку дитячої творчості, щановні гості свята нагородили грамотами та грошовими преміями кращих працівників та ветеранів позашкільної установи.

На урочистостях вшанували  невтомних та відданих своїй справі ветеранів, чия пам’ять залишається назавжди в серцях, тих хто творив історію: першого директора  Будинку піонерів Людмилу Скорик,  Галину Дроздовську,Олексія Маркулесу, Людмилу Кузьмиіну,Ларису Журавльову, Наталію Яворську.

Сьогодніщнє свято запам’яталося самими яскравими та позитивними враженнями.

Вихованці Будинку дитячої творчості продемонстрували свої таланти і політ фантазії в мистецьких подарунках. Музичні вітання звучали від випускників Будинку піонерів,представників всіх двадцяти років існування «Школи здібностей».

Зі святом Вас, дорогі працівники,талановиті, творчі педагоги! Міцного здоров’я та добра!

ФОТО