Закриття ІІ табірної зміни дитячого оздоровчого табору «Калинка»

16.07.2012, 10:53 admin

 «Як швидко плине час...» - така думка промайнула в кожного, хто був присутній на святі закриття ІІ табірної зміни дитячого  оздоровчого табору «Калинка». 21 день у таборі пролетів як один.Відпочинок в «Калинці» був цікавим та веселим. В таборі була розписана буквально кожна хвилина: ігри, змагання, вікторини в розкладі слідували один за одним. На дітей чекали цікаві програми з різноманітними екскурсіями, конкурсами і спортивними змаганнями, відвідування комп´ютерного клубу та бібліотеки, заняття гуртків, веселі дискотеки — про це подбали досвідчені педагоги, котрі супроводжували відпочинок дітей.А кухарі забезпечували якісне 5-разове харчування Тож відпочинок був  цікавим і корисним.

           На свято закриття табірної зміни зібралися табірчани, вихователі, батьки, бабусі й дідусі, гості. Цього дня був «підведений підсумок» відпочинку у таборі. На святковому концерті лунали теплі, щирі слова і вихованців, і вихователів. Наприкінці свята кожен на згадку отримав фото зі своїм загоном.

           До речі, всі вихованці обіцяли прїхати до нас наступного літа. Тож ми вас з нетерпінням чекаємо!

           А оскільки літо ще тільки в розпалі, бажаємо всім добре відпочити, набратися сил і запрошуємо бажаючих  на відпочинок в «Калинку». На все добре і хай щастить!