Запрошуємо взяти участь у інформаційній кампанії «Моя родина унікальна»

13.05.2020, 11:39 admin
Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році було встановлено  Міжнародний день сім’ї, який відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. Разом з тим, щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
 
У зв’язку з вказаним, Департамент освіти і науки облдержадміністрації ініціює проведення інформаційної кампанії «Моя родина унікальна» з 11 по 15 травня 2020 року.
 
Метою даного проєкту є популяризація історії про членів родин, які мають певні здобутки, перемоги, приймали активну участь в певних подіях (революції, війна на Сході України та ін..) і відзначились. 
 
До участі запрошуються уся освітянська спільнота Буковини: учні, студенти, педагогічні працівники та інші зацікавлені особи.
Щоб долучитись до інформаційної кампанії потрібно:
-В мережі Інтернет (на веб-сайті закладу освіти/блозі/у соціальних мережах) опублікувати фото члена родини та написати невеличкий текст (до 1000 символів), який починається словами «Я пишайсь своїм (єю) (мамою/батьком/сестрою/братом/дідесем/бабусею тощо) тому що…».  
-В описі статті (посту) обов’язково додати хештег #МояРодинаУнікальна
 
Родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра 
та злагоди. Закликаємо разом написати велику електронну книгу про буковинську родину!