Завершився останній конкурсний день І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

01.12.2020, 17:56 admin

1 грудня 2020 року завершилися випробування І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література». Заключний день конкурсу проходив у теплій атмосфері та був насичений ідеями та технологіями, які вдало реалізувалися. Журі під час «Дистанційного уроку» відзначило інноваційність обраних форм роботи, їх практичну і компетентнісну спрямованість.

Конкурс добіг свого кінця. «Майстер-клас» та «Дистанційний урок»  стали справжньою панорамою методичних ідей, калейдоскопом оригінальних знахідок конкурсантів. Усі учасники гідно подолали непростий шлях до фіналу і цим підтвердили, що належать до вчителів, які здатні мотивувати вихованців на навчальну діяльність, продукувати креативні ідеї, аналізувати ефективність обраних методів.

На журі очікує відповідальне завдання — підбиття підсумків та визначення переможців. Але впевнено можна сказати, що кожен із конкурсантів – професіонал своєї справи, агент змін в освіті, який готовий реалізовувати ідеї Нової української школи та ділитися своїм досвідом з іншими.

Бажаємо й надалі тримати успішний курс на шляху самовдосконалення!

ФОТО

Антоніна Ігнатюк - https://drive.google.com/file/d/1gLNvi_5CAdsyy2vXrdvSd90UtQYtTScp/view?usp=sharing

Ліля Яковець - https://drive.google.com/file/d/17i9ZuNzxdTWe59EY5e8e8QAQj_W1be73/view?usp=sharing

Софія Жалба - https://drive.google.com/file/d/1zH1b0GjBjasJvV_BsscWx0YAxfmaXQpL/view?usp=sharing

Діана Унгурян - https://drive.google.com/file/d/1fWIZfj2iiXlNLDXb5fLFehRt08kzyXGE/view?usp=sharing