Зупинка під назвою «Школа» у Боянській ЗОШ І-ІІІ ст.

08.02.2018, 17:00 admin

Третього лютого школа гостинно зустріла своїх випускників. Зібралися традиційно всі, хто закінчив Боянську школу, однак найбільше чекали ми на ювілярів: тих, хто закінчили школу 1, 5,10, 15, 20, 30, 40, 50 і 60  років тому. Перші ж слова ведучих свята- майбутніх випускників, налаштували присутніх на зустріч із юністю, друзями, вчителями.

Усі помітили, що школа змінилася, і порівняти школу їхньої юності й сьогоднішню допомогла випускникам директор школи А.В.Бота. Приємним моментом зустрічі для всіх випускників була екскурсія до музею школи.

У привітальному слові директор школи А.В.Бота підкреслила, що незважаючи на давню історію, школа іде в ногу з часом. Серед досягнень школи щорічні перемоги у районних та обласних конкурсах, предметних олімпіадах.

- І звичайно,- наголосила Анжела Василівна,- найбільша гордість школи -  це ви, наші випускники, наш цвіт, завдяки якому школа і буде процвітати. 

За далекими порогами юності залишилася рідна школа. Та світліше стає серед цього невпинного бігу робочих буднів, серед невідкладних справ, коли знаєш, що у рідному селі, серед помужнілих роками ровесників, малиново зоріють неповторні юнацькі спомини і ясніють вікна рідної школи, які звуть лебединою піснею далекого шкільного дзвоника.  Серед гостей – випускників нашої школи – є люди, які займають високі посади. Не можна не пишатися і не приклонятися перед тими випускниками, які знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами і шанованими людьми. Випускники  – це яскраві зірки, які засвітилися на шкільному небосхилі в день вступу кожного у школу і залишаться в пам’яті школи назавжди.  

Життя наче потяг, зупинка під назвою  "Школа”.  А далі  - у кожного свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, свої пасажири, свої болі й тривоги,  радощі  й успіхи,  та в усіх випускників школи  була спільна зупинка.  І хоч немає станції, де приймають у минуле поїзди, та на зупинці під назвою  «Школа» завжди їм  раді.

Завершилася урочиста  частина  вечора. Далі в програмі були  зустрічі. Таке   довгождане   спілкування  зі  своїми  учителями,  однокласниками. Шкільними    коридорами, як колись, проходили випускники, довго гомоніли по класах, сидячи за шкільними партами. Довго у той незабутній вечір не стихало у школі. Вона  вирувала, наче  вулик...

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157693186364535

Заступник директора з виховної роботи

С.Г.Жалба