ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14.04.2017, 08:10 zagzag2003

Шановні педагоги, учні, батьки!

   Ми раді вітати вас на сайті відділу овіти Новоселицької районної державної адміністрації. Оскільки освітяни Новоселиччини працюють над проблемою: «Якісна освіта, впровадження нових методик і педагогічних технологій у навчально-виховний процес у світлі вимог Закону України «Про освіту», Державної національної програми «Освіта» (Україна ХХІ століття), то ми пропонуємо вам через використання ресурсів всесвітньої мережі знайомитися з нашими досягненнями та спільними зусиллями вирішувати проблеми освітньої галузі району. Бажаємо щоб сайт відділу освіти райдержадміністрації став в нагоді всім: для громадськості Новоселиччини – інформаційним джерелом, для батьків – порадником, а для педагогів і учнів – помічником. Дорогі колеги, маємо надію на тісну співпрацю.

Вихованці центру туризму у природничому музеї

12.12.2017, 15:43 admin

У Чернівцях багато музеїв, але найцікавішим є природничий музей, адже він є ще й науковим закладом, де працюють учені. Природничий музей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича створений на базі зоологічного та геолого-географічного музеїв – одних із найстаріших вузівських музеїв в Україні, оскільки зоологічні та геологопалеонтологічні колекції почали збиратися з 1876 р. (через рік після заснування чернівецького університету).

Минулого тижня з метою ознайомлення з історичними місцями України, вихованням патріотизму, любові до рідного краю, розвитку туристичних навичок, гуртківці Новоселицького РЦСТКЕУМ під керівництвом керівників гуртків Лупу Д.Д., Карабчиївської А.А. та Думан І.-Е.Ф. відвідали цей незвичайний музей. Діти побачили   колекції мінералів та петрографічні зразки, які були звезені з регіонів всієї земної кулі. Деякі з них - позаземного походження. Всі були захоплені побаченим. В музеї багато унікальних зразків та самородків. За кількістю одиниць зберігання, геологічні та палеонтологічні колекції займають одне із перших місць в Україні, аналогічні є тільки в Харкові, Одесі, Криму, а за якісним складом колекційних фондів немає аналогів у державі.  

Всеукраїнський тур «ЗміниТи: взаємодія заради змін»

11.12.2017, 12:51 admin

6 грудня 2017 року, делегація освітян Новоселиччини у складі начальника відділу освіти Аделіни Руснак, заступника голови Мамалигівської сільської ради Мамалигівської ОТГ Володимира Антончука, директора Балківецької ЗОШ Олега Болокана та директора НВК «Боянська гімназія» Світлани Гавки, прийняла участь у заходах з питань реформи освіти в рамках  Всеукраїнського туру «ЗміниТи: взаємодія заради змін», який відбувся у приміщенні бібліотеки Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», організований Міністерством освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Центр UA» та аналітичним центром «CEDOS». Мета туру – зібрати позиції представників найактивніших спільнот місцевих громад для розробки системних змін в Україні. Взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформувати очікування до змін в країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних  особливостей.

08 грудня 2017 року стартував І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу серед педагогічних працівників «Учитель року – 2018»

08.12.2017, 16:56 admin

Розпочався конкурс із урочистого відкриття, під час якого до учасників звернулися голова оргкомітету, начальник відділу освіти райдержадміністрації А.І.Руснак та голова райкому профспілки працівників освіти і науки Л.І.Єремейко.

Аделіна Іванівна представила учасникам голів та членів фахових журі, привітала всіх із початком конкурсу та побажала учасникам успіхів у випробуваннях.

В свою чергу голови журі вручили учасникам символічну перепустку – емблему конкурсу.

Після всіх привітань учасники розійшлися по номінаціях. Там, серед своїх колег вони представили власні відео візитки, які були попередньо під час реєстрації, розміщені на електронних он-лайн платформах.

Після того розпочалося перше конкурсне випробування «Фахове тестування». Учасники складали тести з предмету, а також із педагогіки та психології .

Результати І конкурсного дня І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

ФОТО

Новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

08.12.2017, 15:50 admin

Зустріч Нового року пов’язана в нашому житті із зеленою красунею-ялинкою. Ми до неї звикли і рідко замислюємося над тим, у що обходиться природі наше бажання прикрасити живим деревом свою квартиру. І як гірко буває бачити , що вже в перших числах січня стрункі деревця викинуті на вулицю. З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи   7 грудня 2017 року на базі Новоселицького Будинку дитячої творчості відбулася традиційна районна виставка «Новорічна композиція», яка  є частиною природоохоронної акції «Живи, ялинко».

На виставці були представлені роботи у таких номінаціях: «Новорічний подарунок», «Стилізована ялинка», «Новорічний вінок», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Сюжетна композиція» та «Новорічна картина». Учасники продемонстрували високий рівень майстерності ,  естетичний смак, та любов до природи.   Найкращих роботи будуть  направлені для участі у обласній виставці «Новорічна композиція», яка буде відкрита 19 грудня на базі Чернівецького краєзнавчого музею.

.

07.12.2017, 10:04 admin01

 

 

Берестянський НВК  прийняв естафету вишивки прапора Новоселиччини від  Довжоцького НВК

 

 

 

 

«Міні-світ краси Буковини-2017»

07.12.2017, 10:13 admin01

5 грудня у Чернівцях  у театрі О.Кобилянської відбувся 13 фестиваль-конкурс «Міні-світ краси Буковини-2017».

Новоселицький район представляли 2 вихованки Будинку дитячої творчості: Куницька Марина (керівник Аліна Маєруца)  та Лунік Мирослава (керівник Вадим Балашов).

Під час конкурсу учасниці демонстрували свої таланти, як справжні моделі виходили на сцену у колекційних сукнях, національних стилізованих костюмах, спортивному одязі та в бальних сукнях.

Новоселицькі конкурсантки демонстрували свої вокальні здібності. Марина Куницька із молдавською піснею здобула «Гран-прі Талант» - одну з найвищих нагород конкурсу. Вокальний виступ Марини доповнив хореографічний колектив  «Діксі» (старша група, керівник Юлія Сервецька). Також Марина здобула корону у номінації «Міні-міс Артистизм».

Друга конкурсантка Мирослава Лунік здобула корону в номінації «Перша пренцеса Буковини». Дівчатам вручили корони, дипломи, кубки та цінні прези.

Марина Куницька представлятиме Буковину на конкурсі «Міні-міс Україна» в м.Києві. Тож бажаємо їй подальших перемог!!!!!

6 грудня – День Збройних Сил України

06.12.2017, 11:32 admin

Шановні захисники України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Ваша військова міць і відвага щодня демонструє нам незламність духу і патріотизм. Ви разом з Україною виступаєте надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Дякую вам, що у складні для країни часи ви залишилися вірними присязі.

На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, - пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого міста.

Бажаємо всім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні. Миру всім нам та спoкoю на українській землі!

04 грудня відбулася чергова апаратна нарада відділу освіти

05.12.2017, 11:10 admin

04 грудня відбулася чергова апаратна нарада відділу освіти, у ході якої розглянуті ряд запланованих питань: про дотримання норм температурного режиму в закладах освіти та проведення моніторингу епідеміологічної ситуації в закладах освіти, про підсумки проведення Тижня безпеки дорожнього руху та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, а також  підведення підсумків інвентаризації закладів освіти. Під час наради,  особливу увагу звернено на якісній організації та проведенні колегії відділу освіти, щодо своєчасної подачі документів, що містять контрольні терміни, організації якісного проведення апробації тестових завдань.

За результатами наради відповідальним працівникам дано ряд доручень.