27 лютого 2018 року було проведено методоб’єднання вихователів дошкільного підрозділу Динівецького НВК

06.03.2018, 14:06 admin

 У рамках впровадження програми «Афлатот»,  поширення знань педагогів щодо основних завдань, форм та методів соціальної і фінансової освіти дошкільників та з метою перевірки розуміння педагогами тлумачення ключових економічних понять, 27 лютого 2018 року було проведено методоб’єднання  вихователів дошкільного підрозділу Динівецького НВК.

Провели вправу: «Що означає термін ..?», означили педагогічні лінії Базового компоненту крізь яких проходитиме ідея формування соціально-фінансової освіти дітей та з’ясували, що зміст програми «Афлатот» збігається із змістом освітніх ліній Базового компоненту.

 Мозковий штурм «Форми роботи з дітьми» виявив велику кількість можливих форм, методів, прийомів, педагогічних засобів  щодо соціально-економічного виховання та розвитку малюків. 

Творчі завдання «Ігри економічної спрямованості» мали на меті навчити педагогів допомагати вихованцям знаходити правильний вихід із різних ситуацій, орієнтуватися у економічних термінах.

Педагоги переконалися в тому, що навчати дітей основам економіки потрібно цілеспрямовано і розпочинати слід вже з раннього  дитинства.