Реалізація Концепції Нової української школи

26.03.2018, 13:44 admin

26 березня 2018 року в актовій залі Новоселицької гімназії відбулася нарада з керівниками закладів освіти району. Так, в ході наради обговорили питання щодо дотримання атестаційними комісіями Типового положення про атестацію педагогічних працівників, про підготовку закладів освіти та педагогічних працівників до впровадження нового державного стандарту у початковій школі, про організацію та проведення конкурсу методичних розробок  «Вернісаж педагогічних ідей», проаналізували стан цивільного захисту та пожежної безпеки в закладах освіти району. Розглянули питання  про результати проведення навчального тренінгу «Стратегічні комунікації. Від інформування до діалогу».

Окрему увагу приділили питанню щодо якісної організації та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання. У ході наради акцентовано увагу присутніх на проведені моніторингу шкільних сайтів, на своєчасне надання списків вчителів- предметників, які будуть викладати у першому класі.

У свою чергу, начальник відділу освіти Аделіна Руснак до учасників наради довела зміст  обласного семінару-практикуму з проблеми «Оновлення змісту освітнього процесу в контексті Нової української школи в умовах викликів сучасності» та підкреслила важливість реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти.

За результатами наради відповідальним працівникам надано ряд доручень.

фото: https://www.flickr.com/photos/141480821@N07/albums/72157667109968008