Відбувся III обласний форум керівників-новаторів «Інноваційний освітній простір Чернівеччини»

06.03.2018, 14:48 admin

01.03.2018 відбувся III обласний форум керівників-новаторів «Інноваційний освітній простір Чернівеччини» на базі вебінар-студії Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з метою виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду в закладах освіти Чернівецької області та з метою популяризації інноваційних педагогічних технологій, всебічного їх упровадження у педагогічну практику, підвищення фахового рівня керівних і педагогічних працівників, підготовки вчителів нової генерації, які здатні розробляти і використовувати в освітньому процесі нові технології навчання.

Згідно програми проведення III обласного форуму представила свій досвід роботи «Психологічні особливості навчання і виховання в наступності закладів дошкільної освіти та початкової школи» Гаць Людмила Іванівна, завідувач ДНЗ «Промінець» с. Топорівці Новоселицького району. Учасники форуму відзначили, що представлений досвід є дуже актуальним у світі реформ сьогодення.

Ознайомитись з матеріалами виступів керівників-новаторів форуму можна     на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти в закладці «Форум керівників-новаторів».